13 lipca 2024
Chicago 12, Melborne City, USA
Dom Zdrowie

Pierwsza wspólna gwiazdka – co kupić bliskim pod choinkę?

Uwielbiamy szczególnie w okresie świątecznym obdarowywać bliskich prezentami. Jednak czasem odpowiedni wybór może nam sprawić wiele problemów w szczególności jeśli nie znamy osobistych preferencji obdarowywanego i aby uniknąć nietrafionego prezentu pytamy bezpośrednio o to co dana osoba chciałaby dostać. Jednak wtedy niepodzianka nie jest tak udana. Przyjęło się również, że lubimy w prezencie dawać coś co jest praktyczne. Na pierwszym miejscu jest to najczęściej gotówka, jednak zdajemy sobie sprawę, że rzadko kiedy obdarowana osoba kupi za to coś dla siebie. Tak więc stawiamy na najbradziej praktyczny prezent czyli kosz prezentowy.

Kosze prezentowe

Kosze prezentowe to idealny wybór na każdą okazję. Jeżeli sami nie mamy zdolności, aby zapakować kosz dla naszych najbliższych to możemy zakupić gotowy kosz online. Kosze prezentowe są podzielone na poszczególne kategorie. Jedną z najpopularniejszych są właśnie kosze Bożonarodzeniowe. Wybierając kosz prezentowy na prezent na pewno unikiemy zawodu spowodowanego nietrafionym prezentem. Co w nich znajdziemy?

Idealne na zimę

Okres zimowy to czas przeziębień i zachorowań, stąd też idealnym prezentem będzie kosz prezentowy zawierający aromatyczne syropy z czarnego bzu lub malin w towarzystwie rozgrzewającej herbatki z dzikiej róży, lub też bardzo podobny zestaw zawierający syrop z czarnego bzu lub malin i herbatkę owocową jednak w towarzystwie konfitur z owoców dzikiej róży i żurawiny. Jest to idealny zestaw dla smakoszy zimowych owoców. Jeżeli jednak nasz bliski uwielbia w towarzystwie rozgrzewającej herbatki również mocną aromatyczną kawę to świetnym wyborem będzie zestaw łączący herbatę czarną Yunnan 95 % i kawę ziarnistą Arabica 100%, gdzie znajdziemy również naturalną  czekoladę z bakaliami w formie mini. 

Naturalne produkty

Oferujemy jedynie naturalne i zdrowe produkty tak więc wśród koszy nie mogło również zabraknąć zestawu z miodem wielokwiatowym i drewnianym miodownikiem do jego nabierania, gdzie znajdziemy także naturalną czekoladę, żurawinę w mlecznej czekoladzie, herbatkę owocowo-ziołową z dzikiej róży, a także migdały w ciemnej czekoladzie. Dla miłośników miodu idealnie sprawdzi się kosz zawierający świecę z naturalnego wosku, mini miodek akacjowy i maliny w syropie. Jeżeli znacie kogoś kto uwielbia wyłącznie naturalne produkty to polecam zakupienie dla niego kosza zawierającego maliny w syropie, gorzką czekoladę z kawałkami truskawek i pieprzem, a także herbatę liściastą. Bardzo często nasi klienci wybierają kosz prezentowy z kubeczkiem i herbatą czarną. Jest to chyba jeden z najbardziej uniwersalnych wyborów. 

Dla miłośników Bożonarodzeniowych smaków polecam kosz prezentowy zawierający choinkę z czekolady mlecznej z żurawiną, syrop o smaku piernikowym, a także konfiturę i miodek w wersji mini lub też kosz z suszem wigilijnym Dary Natury, różaną świecą sojową, choinką, konfiturką i miodkiem w wersji mini a także musem ekologicznym. 

Zostaw komentarz o tym

  • Jakość
  • Cena
  • Wsparcie

PLUSY

+
Dodaj pole

MINUSY

+
Dodaj pole
Wybierz Obraz
Wybierz Wideo
X